Yhteystiedot

info(a)naistenkartano.com

Y-tunnus: 0215230-7

Verkkolaskutustietomme

Helsingin toimiston käyntiosoite:

Kalliolan setlementtitalo, 1 krs.
Sturenkatu 11
00510 Helsinki

Tampereen toimiston käyntiosoite:

Itsenäisyydenkatu 12-14 L 9 C
33500 Tampere

Naiserityisen työn verkosto

Jos olet kiinnostunut liittymään mukaan verkostoon, voit lukea lisää ja täyttää lomakkeen täällä.

Ota yhteyttä tai anna palautetta

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna Vuorio

Toiminnanjohtaja

Varainhankinta, kumppanuudet, hallinto, arviointi ja vaikuttaminen

040 161 6870

anna.vuorio@naistenkartano.com

Jonna Kautto

Järjestökoordinaattori

Viestintä ja tiedottaminen, markkinointi, tapahtumat

040 506 2038

jonna.kautto@naistenkartano.com

Liisa Kiilunen

Asiakaskoordinaattori, Pääkaupunkiseutu

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki pääkaupunkiseudulla, yksilötuki verkossa

050 528 7992

liisa.kiilunen@naistenkartano.com

Saija Savolainen

Asiakaskoordinaattori, Pirkanmaa

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki Pirkanmaalla, yksilötuki verkossa

050 557 3853

saija.savolainen@naistenkartano.com

Veera Heinonen

Verkkotyön koordinaattori

Kirjoittaen-NOVAT -ryhmien ohjaaminen, laskutus, jäsenyysasiat, hallinto, arviointi

050 553 5597

veera.heinonen@naistenkartano.com

Sini Astrén

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori

Nainen on naiselle tuki -hanke 2023-2025

Naistenkartanon valtakunnallisen vapaaehtoistoiminnan koordinointi

040 506 0338

sini.astren@naistenkartano.com

Jaana Elonen

Järjestö- ja ryhmätoiminnan assistentti

Facilitator, The NOVAT Programme / Englanninkielisten NOVAT-ryhmien ohjaus ja suunnittelu

050 363 8782

jaana.elonen@naistenkartano.com

Tuutikki Ijäs

Ryhmänohjaaja

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki pääkaupunkiseudulla

050 5044 230

tuutikki.ijas@naistenkartano.com


Työnimuun! -hankkeen yhteystiedot

 

Nelli Pahkamäki
Hankepäällikkö, Työnimuun! -hanke

nelli.pahkamaki@maria-akatemia.fi
040 554 8167
Maria Akatemia ry

 

Marjo Nevalainen
Hanketyöntekijä, Työnimuun!-hanke

marjo.nevalainen@naistenkartano.com
050 375 2386
Naistenkartano ry

Supernovat -toiminnan yhteystiedot

Amanda Johansson
Toiminnan päällikkö

050 337 6196
amanda.johansson@naistenkartano.com

Riikka Tuomi
Kokemusmentori (VVA ry), naiserityisen työn osaaja

050 407 9704
riikka.tuomi@naistenkartano.com

Laura Olin
Ryhmänohjaaja, naiserityisen työn osaaja

045 138 5110
laura.olin@naistenkartano.com

Ida Varonen

Ryhmänohjaaja, naiserityisen työn osaaja

040 053 2514
ida.varonen@naistenkartano.com

Laura Bredin
Kokemusmentori (VVA ry), naiserityisen työn osaaja

050 543 9920
laura.bredin@naistenkartano.com

Supernovatin logo

Supernovat on Naistenkartanon ja Vailla vakinaista asuntoa ry:n yhteinen toiminta.

Lue lisää Supernovat-toiminnasta