Yhteystiedot

info(a)naistenkartano.com

Y-tunnus: 0215230-7

Helsingin toimiston käyntiosoite:

Kalliolan setlementtitalo, 1 krs.
Sturenkatu 11
00510 Helsinki

Tampereen toimiston käyntiosoite:

Itsenäisyydenkatu 12-14 LT 9a
33500 Tampere

Ota yhteyttä tai anna palautetta

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna Vuorio

Toiminnanjohtaja

Varainhankinta, kumppanuudet, hallinto, arviointi ja vaikuttaminen

040 161 6870

anna.vuorio@naistenkartano.com

Jonna Kautto

Järjestökoordinaattori

Viestintä ja tiedottaminen, markkinointi, tapahtumat

040 506 2038

jonna.kautto@naistenkartano.com

Liisa Kiilunen

Asiakaskoordinaattori, Pääkaupunkiseutu

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki pääkaupunkiseudulla, yksilötuki verkossa

050 528 7992

liisa.kiilunen@naistenkartano.com

Saija Savolainen

Asiakaskoordinaattori, Pirkanmaa

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki Pirkanmaalla, yksilötuki verkossa

050 557 3853

saija.savolainen@naistenkartano.com

Veera Heinonen

Verkkotyön koordinaattori

Kirjoittaen-NOVAT -ryhmien ohjaaminen, laskutus, hallinto, arviointi

050 553 5597

veera.heinonen@naistenkartano.com

Sini Astrén

Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori

Nainen on naiselle tuki -hanke 2023-2025

Naistenkartanon valtakunnallisen vapaaehtoistoiminnan koordinointi

040 506 0338

sini.astren@naistenkartano.com


Työnimuun! -hankkeen yhteystiedot

Marjo Nevalainen
Hanketyöntekijä, Työnimuun!-hanke

marjo.nevalainen@naistenkartano.com
050 375 2386
Naistenkartano ry

Nelli Pahkamäki
Hankepäällikkö, Työnimuun! -hanke

nelli.pahkamaki@maria-akatemia.fi
040 554 8167
Maria Akatemia ry

Supernovat -hankkeen yhteystiedot

Tuutikki Ijäs
Projektipäällikkö

050 504 4230
tuutikki.ijas@naistenkartano.com

Riikka Tuomi
Kokemusmentori, VVA ry

050 407 9704
riikka.tuomi@naistenkartano.com

Anni Peltoniemi
Ryhmätoiminnan ohjaaja

045 138 5110
anni.peltoniemi@naistenkartano.com

Minna-Elisa Rytkönen
Ryhmätoiminnan ohjaaja

040 053 2514
minna-elisa.rytkonen@naistenkartano.com

Laura Bredin
Kokemusmentori, VVA ry

050 543 9920
laura.bredin@naistenkartano.com

Supernovatin logo

Supernovat on Naistenkartanon ja Vailla vakinaista asuntoa ry:n yhteinen hanke.

Lue lisää hankkeesta