Helsingin toimisto

info(a)naistenkartano.com
Käyntiosoite: Kalliolan setlementtitalo, 1 krs. Sturenkatu 11, 00510 Helsinki

Tavoitat meidät puhelimitse parhaiten ma-to klo 10-15
Y-tunnus: 0215230-7

Tampereen toimisto

pirkanmaa(a)naistenkartano.com
040 506 0338
Käyntiosoite: Itsenäisyydenkatu 12-14 LT 9a, 33500 Tampere

Ota yhteyttä tai anna palautetta

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Anna Vuorio

Toiminnanjohtaja

Varainhankinta, kumppanuudet, hallinto, arviointi ja vaikuttaminen

040 161 6870

anna.vuorio@naistenkartano.com

Jonna Kautto

Järjestökoordinaattori

Viestintä ja tiedottaminen, markkinointi, tapahtumat

040 506 2038

jonna.kautto@naistenkartano.com

Liisa Kiilunen

Asiakaskoordinaattori, Pääkaupunkiseutu

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki pääkaupunkiseudulla, yksilötuki verkossa

050 528 7992

liisa.kiilunen@naistenkartano.com

Sini Astrén

Asiakaskoordinaattori, Pirkanmaa

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki Pirkanmaalla, yksilötuki verkossa

040 506 0338

sini.astren@naistenkartano.com

Veera Heinonen

Verkkotyön koordinaattori

Kirjoittaen-NOVAT -ryhmien ohjaaminen, laskutus, hallinto, arviointi

050 553 5597

veera.heinonen@naistenkartano.com

Siiri Jokikota

Siiri Jokikota

Viestintäassistentti

100-vuotisjuhlavuoteen liittyvä viestintä ja markkinointi

050 552 9733

siiri.jokikota@naistenkartano.com


Supernovat -hankkeen yhteystiedot

Tuutikki Ijäs
Projektipäällikkö

050 504 4230
tuutikki.ijas@naistenkartano.com

Riikka Tuomi
Kokemusmentori, VVA ry

050 407 9704
riikka.tuomi@naistenkartano.com

Anni Peltoniemi
Ryhmätoiminnan ohjaaja

045 138 5110
anni.peltoniemi@naistenkartano.com

Minna-Elisa Rytkönen
Ryhmätoiminnan ohjaaja

040 053 2514
minna-elisa.rytkonen@naistenkartano.com

Laura Bredin
Kokemusmentori, VVA ry

050 543 9920
laura.bredin@naistenkartano.com

Ira Selkälä
Projektipäällikkö

* Ira on poissa 31.12.2022 asti *

050 553 2287
ira.selkala@naistenkartano.com

Supernovatin logo

Supernovat on Naistenkartanon ja Vailla vakinaista asuntoa ry:n yhteinen hanke.

Lue lisää hankkeesta