Naistenkartano ry:n keskustoimisto

info(a)naistenkartano.com
045 138 5110
Käyntiosoite: Kalliolan setlementtitalo, 1 krs. Sturenkatu 11, 00510 Helsinki

Tavoitat meidät puhelimitse parhaiten ma-to klo 10-15
Y-tunnus: 0215230-7

Tampereen aluetoiminta

pirkanmaa(a)naistenkartano.com
040 506 0338
Käyntiosoite: Itsenäisyydenkatu 12-14 LT 9a, 33500 Tampere

HUOM! Sähköpostiosoitteissa (a) korvataan @-merkillä


 

Anna Vuorio

Toiminnanjohtaja

Varainhankinta, kumppanuudet, hallinto, arviointi ja vaikuttaminen

040 161 6870

anna.vuorio@naistenkartano.com

Jonna Kautto

Järjestökoordinaattori

Viestintä ja tiedottaminen, markkinointi, tapahtumat

040 506 2038

jonna.kautto@naistenkartano.com

Liisa Kiilunen

Asiakaskoordinaattori, Pääkaupunkiseutu

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki pääkaupunkiseudulla, yksilötuki verkossa

050 528 7992

liisa.kiilunen@naistenkartano.com

Sini Astrén

Asiakaskoordinaattori, Pirkanmaa

NOVAT-ryhmien ammatillinen tuki Pirkanmaalla, yksilötuki verkossa

040 506 0338

sini.astren@naistenkartano.com

Veera Heinonen

Järjestöassistentti

Kirjoittaen-NOVAT -ryhmien ohjaaminen, laskutus, hallinto, arviointi

veera.heinonen@naistenkartano.com

Ira Selkälä

Ira Selkälä

Projektipäällikkö

Supernovat-hanke (VVA ry & Naistenkartano ry)

050 553 2287

ira.selkala@naistenkartano.com

Anni Peltoniemi

Anni Peltoniemi

Ryhmätoiminnan ohjaaja

Supernovat-hanke (VVA ry & Naistenkartano ry)

045 138 5110

anni.peltoniemi@naistenkartano.com

Riikka Tuomi

Riikka Tuomi

Kokemusmentori, VVA ry

Supernovat-hanke (VVA ry & Naistenkartano ry)

050 407 9704

riikka.tuomi@naistenkartano.com

Minna-Elisa Rytkönen

Ryhmätoiminnan ohjaaja

Supernovat-hanke (VVA ry & Naistenkartano ry)

040 053 2514

minna-elisa.rytkonen@naistenkartano.com

Tii Juden

Tii Judén

Kokemusmentori, VVA ry

Supernovat-hanke (VVA ry & Naistenkartano ry)

050 553 3097

tii.juden@naistenkartano.com

Ota yhteyttä tai anna palautetta

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.